Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||||||||||