undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

filters

De Keerkring

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging De Keerkring stond bij de oprichting voor het samengaan van alle Nederlandse kunstenaars. De organisatie stelde zich hierbij ten doel de belangen te behartigen van alle Nederlandse kunstenaars, ongeacht hun artistieke, politieke of religieuze overtuigingen. Dit samengaan diende een algemeen belang, namelijk de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Na de beginjaren begon De Keerkring zich vooral sterk te maken voor figuratieve kunst, al bleven ze wel open staan voor andere kunstvormen.

Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Bied mee Bied mee
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 299
Bied mee Bied mee
TechniekLitho
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Bied mee Bied mee
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
TechniekZeefdruk
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 250
Bied mee Bied mee
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Bied mee Bied mee
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Rose Tropique - 1972
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 295
Bied mee Bied mee
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 350
Bied mee Bied mee
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 299
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Bied mee Bied mee
Corneille - Femme amoureuse des oiseaux kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme amoureuse des oiseaux
TechniekZeefdruk
Afmetingen48 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 500
Bied mee Bied mee
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
€ 35
Bied mee Bied mee
Aat Veldhoen - Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977. kopen? Bied vanaf 850!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977.
TechniekOlieverf
Afmetingen59.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 850
Bied mee Bied mee
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 215
Bied mee Bied mee
Corneille - Mémoire de Bali, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mémoire de Bali, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
€ 225
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 599
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 599
Bied mee Bied mee
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Geen titel
TechniekZeefdruk
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 175
Bied mee Bied mee
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
TechniekZeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
€ 295
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Bied mee Bied mee
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Bied mee Bied mee
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 150
Bied mee Bied mee
Corneille - Best friends, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Best friends, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
€ 250
Bied mee Bied mee
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 49
1 bieding
Bied mee Bied mee
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 89!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ascalaphus
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 89
Bied mee Bied mee
Roland Topor - onbekende titel kopen? Bied vanaf 200!
Roland Topor (1936-1997) Frans onbekende titel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 200
Bied mee Bied mee
Karel Appel - litho EA, gesigneerd r.o. en '66 kopen? Bied vanaf 700!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands litho EA, gesigneerd r.o. en '66
TechniekLitho
Afmetingen94 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 700
Bied mee Bied mee
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 49
Bied mee Bied mee
Jan Sierhuis - Zeefdruk, Flamenco kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zeefdruk, Flamenco
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 50
Bied mee Bied mee
Corneille - Litho, Heure tardive - Ingelijst kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Heure tardive - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen74 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 395
Bied mee Bied mee
Corneille - L heure du matelas kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L heure du matelas
TechniekTerragravure
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 425
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 225
Bied mee Bied mee