tien
  1. Home
  2. >
  3. Verkoper
  4. >
  5. tien

tien

Lid sinds 2014 / tilburg, Nederland

4 aangeboden items / 904 verkochte items

filters
Hans Klaui - Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Klaui (1945) Nederlands Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000
TechniekZeefdruk
Afmetingen46 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 25
Bied mee Bied mee
Yves Lohe - Schitterend beeld van een jongen met grote bloem en strik kopen? Bied vanaf 175!
Yves Lohe (1947) Frans Schitterend beeld van een jongen met grote bloem en strik
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Bied mee Bied mee
Annemarie Bierlaagh - Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Bierlaagh (1940) Nederlands Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Bied mee Bied mee
Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. LAATSTE KANS !!!!!!! kopen? Bied vanaf 85!
Pieter Lessing (1957) Zuid-Afrikaans Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. LAATSTE KANS !!!!!!!
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
€ 85
Bied mee Bied mee