Sjouke Heins (1943) Gezicht op Aduarderzijl
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 47 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 60
1 bieding