Willy Belinfante (1922-2014) RECEPTIE
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50