Louis Gustave Cambier (1874-1949) Rivierlandschap - Paysage fluvial
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 159