design22
  1. Home
  2. >
  3. Verkoper
  4. >
  5. design22

design22

Lid sinds 2019 / Mook, Nederland

3 aangeboden items / 27 verkochte items

filters
Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 75!
Léon Gischia (1903-1991) Frans L'haltérophile
TechniekLitho
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
€ 75
Bied mee Bied mee
Hans Landsaat - Generaties kopen? Bied vanaf 75!
Hans Landsaat (1935) Generaties
TechniekZeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
€ 75
Bied mee Bied mee
Rosenthal - Bjorn Winnblad kerstbord kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Bjorn Winnblad kerstbord
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Bied mee Bied mee