Lid sinds 2019 / Mook, Nederland
3 aangeboden items / 27 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 28.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |