artleas
  1. Home
  2. >
  3. Verkoper
  4. >
  5. artleas

artleas

Lid sinds 2018 / Sankt Gallen, Zwitserland

69 aangeboden items / 170 verkochte items

filters
Ilya Bolotowsky - Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 980!
Ilya Bolotowsky (1907-1981) Amerikaans Russisch Zeefdruk BASEL - Gesigneerd - fraai ingelijst
TechniekZeefdruk
Afmetingen91.3 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 980
Bied mee Bied mee
Robert Indiana - UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 5800!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans UNIEK Zeefdruk HOPE (Naples) - Setup I/I versie !!! Gesigneerd & Ingelijst
TechniekZeefdruk
Afmetingen98 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 5.800
Bied mee Bied mee
Robert Indiana - Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All 1966, gesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 590!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Jo the Loiterer - Litho uit Mother of Us All
1966, gesigneerd & genummerd
TechniekLitho
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 590
Bied mee Bied mee
Dieter Roth - "Bewogen Beweging Stedelijk Amsterdam 1961" - Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 890!
Dieter Roth (1930-1998) Duits "Bewogen Beweging Stedelijk Amsterdam 1961" - Gesigneerd & Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen105 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 890
Bied mee Bied mee
Christo - Over The River, Colorado, gesigneerde dubbele Art Card & Catalogue Raisonné kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Over The River, Colorado, gesigneerde dubbele Art Card & Catalogue Raisonné
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Bied mee Bied mee
Christo - Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Valley Curtain , Colorado, 1970 - 72, gesigneerde dubbele Art Card & boek
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 390
Bied mee Bied mee
Christo - The Pont Neuf Wrapped - gesigneerd, dubbele Art Card met originele stof & boek kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf Wrapped - gesigneerd, dubbele Art Card met originele stof & boek
TechniekOffset
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 390
Bied mee Bied mee
Annie Leibovitz - XXL Art Book Annie Leibonitz Taschen & Bookstand & PopShop boek kopen? Bied vanaf 225!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans XXL Art Book Annie Leibonitz Taschen & Bookstand & PopShop boek
TechniekHardcover
Afmetingen37.4 x 27.1 cm (h x b)
€ 225
Bied mee Bied mee
Andy Warhol - HEEL BIJZONDER : Portret van Russell Means uit 1976, Gesigneerd & Ingelijst kopen? Bied vanaf 7900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans HEEL BIJZONDER : Portret van Russell Means uit 1976, Gesigneerd & Ingelijst
TechniekZeefdruk
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 7.900
Bied mee Bied mee
Robert Indiana - Prachtige Zeefdruk : The Santa Fe Opera - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 960!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Prachtige Zeefdruk : The Santa Fe Opera - Gesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen102 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
€ 960
Bied mee Bied mee