Brons Fantasie
Techniek | Brons |
Afmetingen | 34 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3521 g |
€ 149
Lid sinds 2015 / Amstelveen, Nederland
24 aangeboden items / 894 verkochte items
Techniek | Brons |
Gewicht | 3521 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 30 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5032 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 8 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 819 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 23 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1178 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 9 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 794 g |
Afmetingen | 8 x 29 x 29 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2700 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12 x 7 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 466 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2015 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1105 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 725 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 16 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 365 g |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 24 x 8 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2130 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 18 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 40 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 25 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 28 x 23 x 18 cm (h x b x d) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 45 x 41 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 7600 g |