14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1931 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De tekening heeft links en rechts onder een zichtbaar vouw gehad. Unieke tekening! | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||||||||