Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 63/200 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Klein scheurtje onder in lijst | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||