Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Potlood |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||
Garantie | |||||||||||