Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het doek zelf is zeer goed. Alleen een klein krasje op de lijst aan de onderzijde. | |
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidbroek, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |