Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
goed bewaarde ets | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||
Garantie | |||||||||||