Lars Arrhenius (1966) tweeluik: olieverf op doek - 1997
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 170 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350