Antonio Segui (1934-2022) Zonder titel, ingelijst
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 30.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25