Hendrik Pieter Groen - Hondenkar 022-HG
18 - Aparte opengewerkte 14 Krt geel gouden dames ring -"raster" model
Jan Sirks - Landschap met tjalk
65 - Modern paar 18 karaats witgouden holle oorringen
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1920 |
Afmetingen | 3 x 17 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ik verklaar de informatie naar waarheid te hebben ingevuld | |
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |