Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 25.2 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1400 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De lamp is in uitstekende en werkende staat (getest). | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||||||