Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 61 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 39/200 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||||||