Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 24.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||||||||||