David LaChapelle - Angelina Jolie
David Roth - Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||||||||