Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 101.5 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 12 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals een lichte vouw in de linkerbovenhoek en lichte vlekvorming op achterkant/omkadering (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Tevens aantekening met potlood op achterzijde (mogelijk door de maker of ter identificatie door de vorige eigenaar). Geen grote tekortkomingen. Zonder lijst. Bij gebruik van passe-partout en inlijsting zullen de voornoemde gebruikssporen niet of nauwelijks zichtbaar zijn. Wordt verzonden in koker (standaardzending). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||||||||