Ger Daniels (1943-2020) rozen met lijst
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 105 x 135 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25