Jan Toorop (1858-1928) De EEUWIDHEID EN DE VERGANGKELIJKHEID
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75