Victor Jacobs (1893-1980) Kinderportretje.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 41 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40